מגזין תיירות ונופש מלונות בירושלים - זה כאן!

מהם המלונות המשתלמים ביותר בירושלים?

2255 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
מהם המלונות המשתלמים ביותר בירושלים?

בקישור שלפניכם תוכלו להשוות מחירים בקלות בין כל בתי המלון בירושלים, כמו כן תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש אודות מה בסביבת המלון, מהו המרחק מנמלי התעופה, איפה מומלץ לטייל ועוד. להשוואת מחירים הקליקו על הלחצן הבא:

השוואת מחירים - כל מלונות ירושלים

מלונות העיר ירושלים במחיר הנמוך ביותר, האם יש אתר שמתחייב לכך?

התשובה להפתעתכם היא - כן! באתר טרוולאור מתחייבים לכם למחיר הנמוך ביותר בהזמנת מלון בירושלים, נכנסתם לאתר טרוולאור ומצאתם בו מחיר גבוה ממה שמצאתם במקום אחר? - לא נורא, פשוט צלצלו לחברה והם ידאגו להפחית לכם את המחיר יותר מהנמוך שמצאתם! למה? - נסביר לכם בקצרה: אתר זה הוא בעצם בבעלות "חברתית" של אלפי זכיינים המתחזקים אותו ומקדמים אותו בכל כלי המדיה והרשתות החברתיות ובאמצעות הפופולריות שהם זוכים על ידי זה הם זוכים להנחות ענק בבתי המלונות כמו כל סוכן תיירות מהמדרגה הגבוהה ביותר, ואת כמעט כל ההנחה שהם מקבלים הם מקנים לטובת הרוכשים באתר שלהם כדי להגדיל את קהל היעד שלהם.

מלונות מומלצים בירושלים:

כדי להרכיב את ההמלצה שלנו על מלונות בירושלים הוצרכנו לשלב את היוקרה מצד אחד ואת הקירבה לעיר העתיקה מצד שני כדי שתוכלו להנות גם מאזור התיירות הפופולרי והעיקרי שבעיר תוך כדי פינוק במושלם במקום האירוח. ההמלצות שלנו הם:

מלון מצודת דוד

מלון היוקרה הזה נבחר על ידי מרבית התיירים המבקרים בעיר בשל יוקרתו הייחודית מלבד היותו קרוב ומתצפת לעיר העתיקה. דירוג המלון הוא 5 כוכבים. 

השווה מחירים - מלון מצודת דוד


מלון המלך דוד

מלון נוסטלגי זה נבחר על ידי מבחר נשיאי המדינות המבקרים בישראל בשל יוקרתו ובשל ההסטוריה שלו המביאה לזכרון את תקופת החזרת הבירה לידי ישראל, מלבד זה קרוב המלון לעיר העתיקה. דירוג המלון הוא 5 כוכבים. 

השווה מחירים - מלון המלך דוד


מלון ממילא

מלון יוקרה זה שונה בסגנונו מקודמיו על אף היותו ממוקם בשכנותם, מלון זה ממוקם בעלייתו של קניון ממילא החוצץ בין העיר העתיקה לבין המדרחוב המסחרי של העיר יוקרתו המודרנית של המלון נותנת לשוהים בו הרגשה קצת שונה מעתיקות העיר אך מאפשרת עדיין במהלך כמה צעדים בודדים להגיע אל תוך תוכי עתיקות העיר ואזור תיירותה הנבחר. דירוג המלון הוא 5 כוכבים. 

השווה מחירים - מלון ממילא