מגזין תיירות ונופש מלונות בישראל - זה כאן!

הכירו את אתר המידע המקיף על מלונות בישראל

2781 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
הכירו את אתר המידע המקיף על מלונות בישראל

השוואת מחירי מלונות בארץ

נתחיל עם האתר הוטלס קומבינד, באתר זה תוכלו להשוות בקליק בין כל בתי המלון בישראל ובכלל בכל המלונות בעולם, תוכלו לקבל גם מידע נרחב אודות מה בסביבת כל מלון ומלון, מהו המרחק בין נמלי התעופה באותה מדינה לאותו מלון, וכמובן באיזה אתר נמכר חדר במלון זה במחירים הכי נמוכים.

אתר תיירות חברתי המתחייב למחירים הזולים בעולם

על אתר טרוולאור בטח כבר שמעתם, וגם אם לא אף פעם לא מאוחר ומוטב עכשיו מאשר לעולם לא.. איך זה עובד בדיוק? מדובר באתר חברתי המורכב מאלפי זכיינים ומקדמי אתרים המקדמים אותו בעצמם במנועי החיפוש והרשתות החברתיות ועל ידי הישג הפופולריות המתקבלת מכך משיג האתר אחוזי הנחה גבוהים מכל המלונות כסוכן ממדרגה ראשונה ומאפשר לציבור גולשיו להנות מרוב אחוזי ההנחה הללו כדי לצבור לו קהל יעד רלוונטי. אז לפני שאתם סוגרים חדר במלון כדאי שתעברו דרך אתר זה לבדוק את המחיר בו, בדקתם ומצאתם יותר זול מתחייבת חברה זו להפחית לכם עוד ממחיר האתר כדי לקבל מהם את החדר המבוקש "במחיר הנמוך ביותר".

 

האם יש אתר שמתחייב למחירים הנמוכים ביותר?

למרות שלא מדובר כאן בשוק הכרמל שהעניין נתון להפחתה המפגינה כח מכירה, אך תמיד יש יוצא מן הכלל כמו כאן. מדובר למעשה בחברת טרוולאור המתחייבת לתת לכם את המחיר הנמוך ביותר בשוק. כבר עכשיו תוכלו לסייר ברחבי האינטרנט ולהשוות בין כל אתרי התיירות הידועים והפחות ותמצאו פערי מחירים מרשימים בינם לבין טרוולאור, אך אל דאגה, והיה אם מצאתם אתר אחר שמוכר את אותו המלון בדיוק בפחות תוכלו לצלצל למשרדים של טרוולאור ולקבל הפחתה נוספת תחת הסכום הנקוב באתר עד שישתלם לכם להזמין דרכה. הסוד לסיבה זו הוא כבר לא סוד, מאחר ומדובר בכח חברתי המפעיל את החברה ומוכן לספוג על משקיעיו את הסכום הזה כדי לגלות לעולם על מחיריהם המשתלמים.